За статистикою 2014 року близько 60 мільйонів бракованих транспортних засобів було відкликано протягом останніх 12 місяців. В котрий раз не обійшла ця доля і легендарних Porsсhe – вже вдруге компанія повертає свій суперкар 918 Spyder. В перший раз “попросили назад” 45 авто, але цього разу машин більше, бо відкликають майже кожен четвертий автомобіль, а це 205 екземплярів. Озвучена причина – дефект шасі (несучої конструкції).

Дефект був виявлений під час внутрішніх випробувань конструкції на витривалість. Судячи з усього певні елементи конструкції погано справляються з циклічними навантаженнями, що призводить до їх деформації.

Porsсhe заявляє, що вони знають, де розташований кожен з цих дефектних автомобілів (насторожує, правда?), і просять всіх автовласників втриматися від поїздок на своїх авто. Ремонт буде проведений за рахунок Porsсhe (воно то зрозуміло, машина 845 тисяч “зелені” коштує, сервіс!), а от цим 205 напівщасливцям серед 917 щасливців (так, саме 917, бо один Spyder вже спалили) прийдеться прожити 2 дні без своїх гібридних суперкарів.