Іспанський автовиробник SEAT підняв завісу над однією зі своїх новинок – сімейним мінівеном SEAT Alhambra, який зроблений у загальному руслі стилю усіх автомобілів концерну VW. Власне, традиційно іспанець є братом-близнюком материнської моделі – VW Sharan. Зміни в автомобілі насправді незначні: зовні можна побачити нові задні світлодіодні ліхтарі, спереду виділяється модернізована, більш виразна, решітка радіатора з оновленим логотипом компанії, також пропонуватиметься змінений дизайн колісних дисків і додаткові варіанти кольорів машини. Всередині також дрібниці: також розширена кольорова гама деталей інтер’єру, кермо, зроблене в стилі SEAT Leon, а також з’являться дещо інші органи керування.

фото SEAT Alhambra, Spain, Іспанія, VW Sharan, DSG, TDI, TSI, Євро 6

Тепер вночі водіям, що їхатимуть позаду SEAT Alhambra здаватиметься, що вони їдуть за мінівеном Audi.

В гамі двигунів будуть усім відомі “фольксвагенівські” мотори, як дві бензинки TSI (1,4 л. на 150 к. с., 2,0 л. на 220 к. с.), так і три фірмових дизеля TDI, усі об’ємом 2,0 л. (115, 150 або 184 к. с. залежно від побажань покупця і товщини його гаманця). Мотори також оновлені, передусім йдеться про відповідність екологічним нормам Євро 6, а також ще більшу економічність (на 15%). Зрозуміло, що найбільш прагматичним вибором буде найбюджетніша версія дизеля зі 115 “іспанськими мустангами” (5 л./100 км., 130 г./км. викидів CO2‌). Слід зазначити, що у цього маленького сімейного мікроавтобуса буде також опція системи повного приводу 4Drive, яка дозволятиме не стільки штурмувати бездоріжжя, скільки допомагатиме тримати машину на дорозі під час переїздів на великі відстані зі значною швидкістю. Таку можливість матимуть абсолютно всі двигуни, в тому числі й 115-сильний дизель.

фото SEAT Alhambra, Spain, Іспанія, VW Sharan, DSG, TDI, TSI, Євро 6

Інтер’єр спокійний, характерний для концерну VW. Але від цього не менш цікавий і харизматичний.

Але чого цей економний силовий агрегат не матиме, то це автоматичної коробки передач DSG з подвійним зчепленням з функцією накату. В базі “автомат” стоятиме лише у 2,0-літрового бензинового двигуна. Що стосується розважального оснащення, то в автомобіль встановлять нову інформаційно-розважальну систему Seat Easy Connect, яка матиме також потужніші процесори, що дозволятимуть швидше виводити інфо на 6,3-дюймовий сенсорний екран. Системи ж Media System Plus і навігація працюватимуть з Mirror Link, Google Android Auto i Apple Car Play.

фото SEAT Alhambra, Spain, Іспанія, VW Sharan, DSG, TDI, TSI, Євро 6

За задумом авторів фото, увесь цей піпл мусить поміститися всередину SEAT Alhambra. Що ж, у це віриться, зважаючи, що машина розрахована на сімох чоловік.

Серед цікавих систем безпеки можна сказати про Multi Collision Brake, яка гальмує машину також після зіткнення, убезпечуючи повторного удару. Також встановлюватимуть новинку для цієї моделі – датчик сліпих зон і помічник парковки (остання опційно). В машині можна буде перевезти на вибір або сім чоловік, або ж 2430 л. (якщо скласти другий і третій ряд сидінь).