Через рік з невеликим гачком нам обіцяють новий кросовер від компанії SEAT. Обіцяють – в сенсі саме обіцяють. Жодної достовірної інформації, крім тої, що він має колись там з’явитися немає. Щоправда, приблизні параметри все ж повідомляються. Зокрема, керівник марки Юрген Стакманн стверджує, що машина буде подібна до Leon, що загалом зрозуміло з огляду на заплановане використання однієї платформи – MQB. З іншого боку кросовер не будуть прив’язувати до братньої моделі, перший матиме своє власне ім’я.

Звісно традиційно для марки представники SEAT стверджують, що новий автомобіль буде виражати найбільш спортивну стилістику та агресію в усіх своїх лініях. Підозрюється навіть, що аналогічно до решти моделей буде наявна модифікація Cupra з мотором потужністю від 250 до 300 к. с..

Кумедно, що машина збиратиметься на заводі Skoda в Квасинах. Та це видається дивним лише доти, доки не взяти до уваги той факт, що завод спеціалізується на авто платформи MQB, до того ж робоча сила вдвічі дешевша. Плюс ще й вільні потужності, на якому у 2016 планують запустити вже “шкодівський” кросовер на 7 місць. Що ж, чекатимемо доки неходовий макет перетвориться у щось більш-менш реальне й матеріальне.