В рамках виставки споживчої електроніки CES 2017 компанія BMW представила концептуальну версію седана 5-Series G30, оснащену повноцінною системою автономного управління. Представники BMW помітили, що за основу автопілота були взяті не тільки поліпшені електронні помічники, які використовуються в серійних моделях баварської марки, але й спеціальне обладнання, що дозволяє електроніці створювати цифрову карту навколишньої місцевості.

Активувавши автономний режим (в прототипі він називається Passenger), водій та пасажири седана можуть скористатися доступом до сервісів Amazon Prime Video і Prime Now. Перший з них дозволяє переглядати різні серіали і передачі на смартфоні або планшеті, а другий призначений для покупок через інтернет, при цьому можна вибрати точку отримання товару за маршрутом авто. Ще однією особливістю концептуального седана BMW 5-Series є функція автономного паркування – Robot Valet Parking. При її використанні водій може дистанційно відправити машину на паркувальний майданчик, скориставшись спеціальним додатком на смартфоні або “розумним” ключем. Аналогічним способом автомобіль можна повернути назад.

Старі BMW попри те, що не мають хитромудрих систем, також володіють значною популярністю, що було видно на весняному OldCarLand-2018!