фото Skoda 706 RTO, кофейбус

На задній панелі автобуса можна зустріти навіть щось подібне до герба – часом не сімейний?:)

Сьогодні в поле нашого огляду потрапив далеко не легковик – це автобус. Але не звичайний, не один з тих, які можна кожного дня побачити на вулицях українських міст. Це унікальний, принаймні на території України, автобус Skoda 706 RTO. Зараз логічно було би сказати, що нині він пішов на заслужений відпочинок (адже машина аж 1969 року випуску), однак це далеко не так – він продовжує свою службу, щоправда, у дещо іншій іпостасі – автобуса-кав’ярні під щодалі більш розповсюдженим брендом “Кофейбус”. Конкретно ця машина вже третя така, де Ви не лише зможете насолодитися тематичним оформленням автобуса (скажімо, Skoda оформлена на тему ЧССР, в часи і на території якої й випускалася), але й замовити стаканчик справжньої кави, привезеної з-за кордону.

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Машині надали дуже приємний, простувато-наївний стиль, за рахунок якого вона виглядає дуже щиро та привітно

Сама ідея належить Вадиму Навроцькому, який таким чином подарував відвідувачам свого “дітища” можливість отримати насолоду від казкової атмосфери історичності та автентичності. Мусимо визнати, нам така ідея до вподоби. Адже хто з нас, відвідуючи ретро-виставки, не хотів торкнутися класичного автомобіля, посидіти в ньому? Часто можна почути скоріше: “Так, рєбята, машину нє трогать”:) А в Кофейбусі Ви не лише торкнетеся ретро-автобуса, але й зможете легко перекусити всередині, ще й накришивши на столі тістечком, що подається тут же. Згадаймо також, наскільки сумно виглядають окремі ретро-авто, власники яких не мають змоги адекватно доглядати за машиною, що пройшла вже кілька десятків років свого життя. Тут же автобус постійно підтримується у чудовому стані, можливо, навіть сам заробляє на своє проживання! причому ця 706 ходова, місце водія вирішили не ліквідувати. Двигун 9,9-літровий потужністю 300 к. с..

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Салон поділений на дві частини – синю й червону. Такими кольорами обтягнуто сидіння і відповідної кольорової гами шторки на вікнах. Зліва – синя частина, справа – червона. Над столиками приладнали полички, на яких можна зустріти різні старенькі речі, а також масштабні моделі; одна з них – копія цього автобуса.

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

За накидкою збережене повноцінне місце водія

Якщо Ви зацікавилися і хотіли б на власні очі подивитися на цю машину, її легко знайти на території каналу СТБ. Вона стоїть прямо за кутом, після шлагбауму на в’їзді до парковки каналу. Наша особиста рекомендація: зайшовши сюди, просто необхідно пофотографуватися і запостити кілька фото в Інстаграм.

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Просто таки гравюра на честь автобуса

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Тут Ви не лише вип’єте кави, але Вас також повідомлять про цікавинки зі світу (увага на нотатку з дощечки справа)

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Кавова машина, за допомогою якої за лічені хвилини Вам зроблять смачну каву

 

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Затишності додають полички з моделями автомобілів і різномантіними фігурками

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Стоїть також майже повна копія Кофейбуса

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Вам доведеться обрати на якій Ви стороні: червоній…

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

…чи синій?

фото Skoda 706 RTO, кофейбус

Ось таким десертиком ми ласували