Нещодавно в Україні стартував конкурс Автомобіль року в Україні, але сьогодні ми поговоримо не про нього. Цими днями закінчився аналогічний конкурс у Японії, тож давайте краще поглянемо, яке авто найбільше сподобалося одній з найуспішніших країн світу. Японцям є чим похизуватися і що показати світу, тож виграв змагання хетчбек родом саме звідси – Subaru Impreza. Мушу визнати, що нинішнє покоління виглядає набагато симпатичніше попереднього. Тож не дивно, що авто обійшло таких авторитетів як Toyota Prius і Audi A4.

Україна, Нью-Йорк Японія, Subaru Impreza, Audi A4, Toyota Prius, Subaru Starlink, Subaru Global Platform

Нова Subaru Impreza буде доступна також у кузові седан

Що й казати, якщо Subaru Impreza набрав цілих 420 балів і суттєво обігнав срібного призера Toyota Prius з 371 балом і надзвичайно сильно випередив бронзового – Audi A4 з усього 149 балами.

Україна, Нью-Йорк Японія, Subaru Impreza, Audi A4, Toyota Prius, Subaru Starlink, Subaru Global Platform

Автомобіль отримав ще більше різких ліній, однак здобув також і певної сімейності

Місцем народження нової моделі став автосалон у Нью-Йорку. В основі новенького Subaru Impreza лежить така ж нова платформа SGP (Subaru Global Platform). Традиційно, конструктори покращили аеродинаміку кузова порівняно з попереднім поколінням. Як і решта сучасних автомобілів, що виходять на ринок, Subaru Impreza також має безліч новітніх інформаційних систем та систем безпеки. Так, спеціальна мультимедійна система у Subaru Impreza дозволить повністю синхронізувати інформацію з мобільним телефоном власника через Subaru Starlink.

Україна, Нью-Йорк Японія, Subaru Impreza, Audi A4, Toyota Prius, Subaru Starlink, Subaru Global Platform

дизайн салону Subaru Impreza максимально технологічний, машина отримає нову мультимедійку, яка зможе синхронізуватися з мобільним телефоном

Під капотом Subaru Impreza стоятимуть класичні для цієї марки опозитні мотори на 4 циліндри, зкомпоновані в базі з 6-ступеневою механічною коробкою. Як опція пропонуватиметься безступеневий варіатор. Автомобіль вийшов цікавим, харизматичнішим. Чекатимемо новинку в Україні.

Читайте також про оновлений кросовер Subaru Outback, який представили минулого року у Женеві.