Сучасна обгортка для класика

Створивши Mitsubishi ASX ще у 2010 році, японські інженери водночас створили собі велику проблему, адже автомобіль вийшов настільки довершеним, що у ньому дуже складно щось покращити. Ось і тепер вирішили обійтися не заміною покоління, а черговим, незначним рестайлінгом, який насправді суттєво видозмінив авто. Так, наприклад, на решітці радіатора і передньому бампері додали чорних лакованих поверхонь, а також широких хромованих смуг, що зигзагами спадають донизу, певною мірою нагадуючи преміальні авто від Lexus.

Mitsubishi ASX

Чорні лаковані та хромовані панелі додали автомобілю інтелігентності

Mitsubishi ASX

Корпуси дзеркалець заднього огляду пофарбовані в колір кузова, також в них вмонтовано додатковий поворотник

На Mitsubishi ASX встановлено ксенонові фари головного світла, які добре освітлюють дорогу перед авто, а також мають дуже широкий кут охоплення. Тому, щоб їхня ефективність не падала за поганих погодних умов, під ними розміщено омивачі. З іншого боку після рестайлінгу я не побачив світлодіодних денних ходових вогнів, що зараз уже стало нормою, до того ж і ксенон вже час змінити на ті ж світлодіоди.

Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX обладнано ксеноновим освітленням

Mitsubishi ASX

Задля кращого освітлення фари обладнані омивачами

Mitsubishi ASX

Захоплення викликають зигзагоподібні хромовані лінії, що спадають з решітки радіатора вниз до аеродинамічної труби

Mitsubishi ASX

Протитуманки працюють відмінно, хоча й стандартна ксенонова оптика має широкий кут освітлення

Mitsubishi ASX

Нарочита м’язистість крил тепер прихована за елегантним “фраком” обвісу та декору. Як і раніше, для підкреслення динамічності кузова, на крилах розмістили псевдовентиляційні отвори

Mitsubishi ASX

Як на мене, без цього стилістичного елементу на передніх крилах автомобіль би нічого не втратив, та все одно із ним веселіше

Арки коліс відтепер стали захищенішими, оскільки тепер на них є неширокий захист з непофарбованого пластику. Складно не помітити нових яскравих колісних дисків діаметром 17 дюймів, що мають химерний візерунок та два модних зараз кольори – чорний та сріблястий.

Mitsubishi ASX

Арки коліс відтепер мають додатковий захист у вигляді накладок з непофарбованого пластику

Mitsubishi ASX

На рестайлінговому авто ставлять нові литі диски радіусом 17 дюймів, забарвлені у чорний і сріблястий колір

Якщо знадобиться додаткове місце для багажу, можна скористатися рейлінгами на даху, оскільки стандартного об’єму багажного відсіку для далекої подорожі може не вистачити.

Mitsubishi ASX

Автомобіль також укомплектовано рейлінгами, на які можна закріпити додатковий багажник

Ззаду складно помітити якісь зміни, хіба що пластикова накладка на верхній частині бампера, на порозі багажного відділення, а також срібляста дещо нижче у непофарбованій частині бампера. В решті це добре знайомий нам автомобіль після першого рестайлінгу, який ми тестували два роки тому.

 

Mitsubishi ASX

Ззаду автомобіль здобув сріблясті накладки під кришкою багажника і внизу бампера

 

Сторінка 2 з 6123456