Mitsubishi ASX: більше хрому і суттєвіші зміни

Отже, це уже третій рестайлінг Mitsubishi ASX, перше і єдине покоління якого випускається з тими чи іншими змінами з 2010 року! Що запропонували японці своїм покупцям у 2018 році? Перше, що впадає в очі – «вуса»! Раніше я був назвав цей кросовер спортсменом у краватці, а вже до 2018 року в нього зникли всі підліткові прищі й з’явилися справжні ВУСА у вигляді хромованої тонкої планки посеред решітки радіатора, на якій ніби підвішена емблема марки. Решітка під номерним знаком стала набагато практичнішою – вона отримала щільніші соти, тож камінчику з дороги вже важче потрапити в радіатор, адже раніше нижня решітка мала настільки широкі соти, що крізь них можна було би просунути ледь не цілу людину. Біля протитуманок (доступних із бази і поки що не світлодіодних) органічно прописалися денні ходові вогні (вони – світлодіодні, що стоять у будь-якій комплектації), які давно мали з’явитися на моделі. На пластиковій губі переднього бампера з боків з’явилися додаткові вентиляційні отвори, що, крім їхньої імовірної корисності, додають і ефектності стайлінгу. По центру срібляста накладка з повітроводами, яка імітує захист картера (вона доступна лише в дорожчому Instyle).

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX з плином років не втратив своєї ідентичності, але став виглядати набагато сучаснішим і динамічнішим

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Після останнього рестайлінгу передок Mitsubishi ASX отримав незначні вдосконалення, які лише доповнюють зроблене у 2017 році

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Після останнього рестайлінгу Mitsubishi ASX став виглядати ще шикарніше, незважаючи навіть на свій вік

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Один із нових елементів дизайну Mitsubishi ASX – широка хромована планка на решітці радіатора

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Протитуманні фари Mitsubishi ASX поки що звичайні галогенні

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Послідовне прокручування ручки в торці лівого підкермового перемикача Mitsubishi ASX вмикає послідовно автоматичне увімкнення головної оптики, просто габаритів і ближнього світла. Шайбочка правіше після прокручування двічі вперед вмикає передні та задні протитуманні фари, прокручування назад – вимикає

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Після рестайлінгу біля протитуманок з’явилися світлодіодні денні ходові вогні

тест-драйв, Mitsubishi ASX

У передньому бампері Mitsubishi ASX з’явилися додаткові вентиляційні отвори по бокам, а решітка в ньому стала щільнішою

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Особливого позашляхового антуражу Mitsubishi ASX додає срібляста накладка під переднім бампером

Ззаду змін менше, але вони нарешті стали видимими. Наприклад, бампер кардинально переробили, додавши попутно висоти пластиковій непрофарбованій накладці та змінивши дизайн відбивачів світла і протитуманного ліхтаря. Схоже на те, що додали й бризковики задніх коліс, бо на дорестайлінговій версії, яку ми випробовували раніше, їх не видно. Емблема марки на кришці багажного відсіку тепер «сидить» на хромованій планці, а от сріблясту накладку з нижньої частини отвору багажника чомусь прибрали. Усі ці зміни й додаткові стильні елементи надали одразу обидвом комплектаціям кросовера.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Ледь не вперше за увесь час виробництва задній бампер Mitsubishi ASX здобув серйозні дизайнерські зміни

тест-драйв, Mitsubishi ASX

З-поміж доповнень Mitsubishi ASX після рестайлінгу бачимо бризковики задніх коліс

На даху Mitsubishi ASX розташовані рейлінги, до яких можна прикріпити додатковий багажник. Раніше вони з’являлися лише у дорожчому оснащенні, але на машинах 2019 року рейлінги вже стали базовою опцією.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Рейлінги на даху Mitsubishi ASX стануть в нагоді, коли буде необхідно закріпити додатковий багажник

У базовій комплектації Mitsubishi ASX залишився спойлер із вмонтованим у нього стоп-сигналом.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

На кришці багажника Mitsubishi ASX облаштовано спойлер із вмонтованим стоп-сигналом

Скло усіх задніх дверей в комплектації Instyle було тонованим, однак з 2019 року базові версії також отримали цю опцію без зайвої доплати.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Задні вікна Mitsubishi ASX тоновані

В оснащенні Instyle Mitsubishi ASX отримує ксенонові фари ближнього світла. Ще під час попереднього тест-драйву я зазначав, що оптика дійсно дає неймовірний кут освітлення: бачиш навіть ті кути дороги, які, здавалося б, оптика фізично неспроможна освітити. Фари оснащені й автокоректором кута нахилу, що додатково збільшує ККД передньої оптики.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Головна оптика Mitsubishi ASX ксенонова

Під нею в цьому ж оснащенні знаходиться кришка омивача фар Mitsubishi ASX, який активується окремою кнопкою з торця правого підкермового перемикача.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Омивач фар Mitsubishi ASX дозволяє навіть у погану погоду тримати їх чистими з відповідною якістю освітлення

У будь-якій комплектації Mitsubishi ASX габарити і стоп-сигнали задніх ліхтарів виконані за допомогою світлодіодів, що робить їх яскравішими.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Задні ліхтарі Mitsubishi ASX світлодіодні

Топова модифікація Mitsubishi ASX 2018 року мала світлодіодний задній протитуманний ліхтар, однак із 2019 року він став базовим оснащенням для всіх версій. Поряд, у непрофарбованій частині бампера – задні паркувальні датчики.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Задній протитуманний ліхтар Mitsubishi ASX став світлодіодним і змінив свою форму

Позаду салонного дзеркальця заднього огляду Mitsubishi ASX у дорожчій комплектації прикріплено блок датчиків світла і дощу, які допомагають своєчасно і автоматично вмикати фари, а також активувати склоочисники.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Датчик дощу Mitsubishi ASX реагує і на сніг, тож автоматично зчищає його

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Датчик світла Mitsubishi ASX реагує на погане освітлення і автоматично вмикає фари

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Штовхнувши правий підкермовий перемикач Mitsubishi ASX вгору, склоочисники разово протирають лобове скло (позиція Mist). У положенні Auto вмикається датчик дощу, є також дві швидкості примусової роботи склоочисників повільна (Lo) та висока (Hi). Штовхнувши перемикач на себе, активується омивач лобового скла. Щоб активувати задній склоочисник, треба прокрутити тумблер в торці перемикача у положення Int, омивач заднього скла вмикається подальшим прокручуванням тумблера за годинниковою стрілкою або ж проти годинникової стрілки з положення Off. В торці є й окрема кнопка для увімкнення омивача фар

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Шайбою на правому підкермовому перемикачі Mitsubishi ASX регулюється п’ять положень чутливості датчика дощу

Зовнішні дверні ручки в Mitsubishi ASX стандартно забарвлені у колір кузова.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Попри те, що Mitsubishi ASX зараз є найдешевшим у модельному ряді японського автовиробника, він це ніяк не виказує – ручки профарбовані під колір кузова. Виділяються лише чорна гумова кнопка системи безключового доступу, а також личинка механічного замка

Раніше накладки колісних арок Mitsubishi ASX пропонувалися лише з дорожчої комплектації, але на машинах 2019 модельного року вони стали базовим оснащенням, і недарма. Подряпати кузов можна й на парковці, а накладка здатна захистити від випадкового контакту.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

На крилах Mitsubishi ASX пластикові накладки, які дозволяють вберегти кузов від подряпин

Між іншим, колісні диски, яких найчастіше торкається рестайлінг, не змінилися: як і раніше, це сріблясто-чорний легкосплав з покришками розміром 215/60 R17. Такі ставляться лише в топовій комплектації.

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Дизайн колісних дисків Mitsubishi ASX не змінився – це те ж 17-дюймове чорно-сріблясте лиття

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Попри компактні розміри Mitsubishi ASX на ньому хочеться майнути у далеку подорож нашими далеко неідеальними дорогами

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX навіть у своєму поважному віці вдається залишатися актуальним та спортивним

тест-драйв, Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX у місті виглядає так само добре, як і на позашляхових дорогах

Сторінка 2 з 6123456