Традиційні переваги Mitsubishi Outlander

Оцінювати Mitsubishi Outlander водночас і легко, і складно. З одного боку, кросовер втілює в собі всі ті характеристики, якими традиційно славилося Mitsubishi: надійний і достатньо потужний двигун, плавність ходу, якість деталей салону. З іншого боку, цікаво було би подивитися вже на нове покоління сімейної машини з новими моторами і електронним оснащенням. Хоча один із конкурентів – Nissan – іде тим же шляхом доопрацювання одного покоління моделі, не поспішаючи її заміняти.

А тепер до найцікавішого – ціни кросовера! Говорити про базову комплектацію не дуже хочеться, адже насправді у наших руках була топова. Тим не менше, просто для орієнтиру скажемо, що станом на 28.02.2019 вартість бази складала 639 000 грн., однак це акційна ціна. Ціна ж Ultimate – 1 007 000 грн., хоча і на цей рівень оснащення діє акція – машину можна придбати за 933 000 грн., тобто з колосальною знижкою у 74 000 грн.!

тест-драйв, Mitsubishi Outlander

З Mitsubishi Outlander японці вирішили не створювати наново велосипеда, а довести до ідеальнішого стану й так прекрасний сімейний автомобіль

Сторінка 5 з 6123456