Чим Renault Koleos подібний до інших авто?

Renault Koleos показали широкій публіці ще на Пекінському автосалоні 2016 року, причому презентував авто ще тодішній голова Renault – Карлос Гон, на якого нещодавно розпочалися гоніння, ви вже вибачте за своєрідний каламбур. В Україні машину показали 2017 року. Подейкували, що новинка отримає ім’я Maxthon, однак у компанії вирішили продовжити серію Koleos. І це добре, адже автомобілі насправді дуже подібні за розмірами. Платформа, на якій створено модель, не є для мене якоюсь новою – по суті це ті ж Nissan X-Trail та Renault Kadjar, обидва з яких уже були в мене на тесті та… не отримали позитивних відгуків. Хоча, заради справедливості, стосувався цей негатив більше роботи підвіски. Чому так? Насправді в усіх трьох авто спільна платформа CMF-CD (Common Module Family). Я довго не міг зрозуміти, чого ж не вистачає екстер’єру Renault Koleos. Адже все ніби є – сильний м’язистий дизайн, масивні колеса, високі фари та грубі квадратичні форми. І раптом до мене дійшло. Цим хромованим смугам на передніх крилах і вигину денних ходових вогнів не вистачає іншого дизайну колісних дисків. На око, я би сказав, що тут підійшло би класичне лиття сріблястого кольору з тонкішими спицями. Це додало би кросоверу елегантності. Разом із тим таке 18-дюймове лиття, забарвлене у сріблястий і чорний колір, є прерогативою виключно топової комплектації, тож чи варто його позбуватися?.. Свою частку в загальний вигляд могла внести зубата зимова гума, адже тест припав якраз на початок весни, коли холодна погода ще не зовсім відійшла. Так то на всіх Koleos ставлять більш згладжені цивільні всесезонні шини. Пластикові накладки на колісних арках не покривають повністю арку, однак вони достатньо тонкі, щоб виглядати стильно, і при цьому достатньо функціональні, щоб вберегти від випадкового контакту на парковці, скажімо, при неакуратному відкритті дверей іншого авто. Renault давно робить автомобілі, які відповідають найвищим стандартам безпеки, тож і Koleos не відстає – у його активі 5 зірок EuroNCAP.

тест-драйв, Renault Koleos

Renault Koleos отримав передню оптику, дизайн якої вже став візитною карткою більшості Рено

Що ж, Renault Koleos виглядає дійсно розкішно. І в цьому далеко не останню роль відіграють досі ще недостатньо пристріляні очима сторонніх споглядачів повністю світлодіодні фари. Картинка особливо неймовірна стає вночі. Однак така опція доступна лише в топі. Може здатися, що хром на дверних ручках та віконній лінії також прерогатива дорожчої комплектації, але це не так – машина виглядатиме розкішно вже з бази. Водночас хром на молдингу, а також на задньому бампері, що імітує патрубки вихлопної системи, – лише в топчику. Доповнюють картину сріблясті леєри на даху, до яких… якось і не хочеться чіпляти додатковий багажник чи кріплення, настільки вони скоріше стильні, ніж практичні. Ще одна причина брати топ – захисна накладка на передньому бампері, яка може трохи убезпечити, якщо ви вирішите перевірити всі можливості Koleos.

тест-драйв, Renault Koleos

Уся головна оптика Renault Koleos повністю світлодіодна. Яскравості оптиці надає хромована смуга, яка продовжується в нижньому обрамленні решітки радіатора

тест-драйв, Renault Koleos

Під переднім бампером Renault Koleos імітація захисту із сірого пластику

У топі Renault Koleos з’явиться і омивач фар, який працюватиме лише за увімкненої передньої оптики – це вочевидь дозволяє економити рідину під час омивання лобового скла.

тест-драйв, Renault Koleos

Омивач фар Renault Koleos працює лише за увімкненої передньої оптики

У базі Renault Koleos має симпатичні вигнуті лінії світлодіодних денних ходових вогнів, які й є чільною відзнакою багатьох сьогоднішніх Рено.

тест-драйв, Renault Koleos

Завиток під головною оптикою Renault Koleos, а також світлодіодна смужка в ній формують денні ходові вогні

тест-драйв, Renault Koleos

Незафарбована частина заднього бампера Renault Koleos доволі висока, чим мінімізується ризик пошкодити фарбу

Оснащується Renault Koleos і протитуманними фарами, однак вони звичайні, не світлодіодні.

тест-драйв, Renault Koleos

Протитуманні фари Renault Koleos звичайні, не світлодіодні, однак мають симпатичне оформлення у вигляді хромованого елементу під ними

тест-драйв, Renault Koleos

Під задньою оптикою Renault Koleos – імітація тонких вентиляційних отворів

З базової комплектації в корпусах зовнішніх дзеркалець заднього огляду Renault Koleos вже є повторювачі поворотів, які роблять машину видимішою під час маневру на дорозі для інших учасників руху.

тест-драйв, Renault Koleos

В корпуси зовнішніх дзеркалець заднього огляду Renault Koleos вмонтовані повторювачі поворотів

тест-драйв, Renault Koleos

Протитуманний ліхтар у Renault Koleos лише один, знаходиться низькувато. Необережно здаючи назад, його можна пошкодити

тест-драйв, Renault Koleos

Renault Koleos – красивий, а, головне, приємний для далеких подорожей автомобіль

Сторінка 2 з 6123456