Тайванська компанія Thunder Power представила на Франкфуртському автосалоні 2015 електричний седан. Новинка ще безіменна, але позиціонується як потенційний конкурент Tesla Model S.

фото Thunder Power

Тайванці підготували на вибір два електромотори потужністю в 308 і 428 к.с. А найтоповіша модифікація седана, за словами представників компанії Thunder Power, зможе прискорюватися від 0 до 100 км/год менш, ніж за 5,0 секунд, що досить непогано для машини масою близько двох тонн. Максимальна швидкість електрокара – 250 км/год. Як не дивно, але компанія заявляє про 650 км пробігу від зарядки до зарядки. У Tesla Model S він складає 335 км. Такий показник досягнутий у результаті застосування унікального блоку акумуляторів ємністю 125 кВтг. Тайванці запевняють, що вони не тільки легкі та довговічніші, але й дешевші більшості аналогів.

фото Thunder Power

Цікаво, що на своєму стенді тайванці також представили спортивну версію свого електричного седана Thunder Power, що отримала назву Race. На жаль, про цю модифікацію поки інформації немає.

фото Thunder Power

Thunder Power розраховують налагодити серійне виробництво новинки в 2017 році. Швидше за все, збирати електрокар будуть у Китаї, однак тайванці подумують і про випуск моделі в Європі.