Якщо інші країни приєднуються до Євросоюзу, то Україна, якось навіть традиційно, вступає в нього. Причому вступає так, що ще й цвіркає на всі боки. Не виключаю, що багато хто з нас хотів би уже їздити на автомобілі, що має типовий для ЄС номер. Наприклад, останнім часом у середмісті Києва бачив автівки з фальшномерами “під єврозразок”. Насправді тепер до цього нас змушує підписана нещодавно Угода про асоціацію.

Як повідомляє 5 канал ще у жовтні Державтоінспекція України “погрожувала” ввести новий тип номерних знаків, і ось вони це зробили. Вони заборонили видачу номерів старого зразка, а нові ще не створили. Відтак уже є скарги новозпечених автовласників, які банально не могли поставити машину на облік. Натомість їм пропонували списані зіпсовані. Між іншим, це не єдиний випадок бардаку з номерами: деякі любителі маршрутного автотранспорту стверджують, що по Києву, зокрема, їздять кілька автобусів (оба Богдан-А092) з однаковісінькими літерами та цифрами на знакові. Підтвердження цьому знайти поки що не вдалось, але зважаючи на бездарність більшості наших органів влади у це “рукообличчя” цілком віриться.

Основною зміною на нових же номерних знаках буде синій фон замість літер UA, а в лівому нижньому кутку передбачено місце для штрих-коду, за яким розпізнаватиметься країна походження. На цей фон також додасться символіка Євросоюзу після долучення… чи після вступу України до цієї спільноти.