Мабуть, усі ми вже звикли до поганих доріг у нашій країні. Навіть ті, хто не має власного автотранспорту, відчувають на собі недоліки постійних стрибків чужого автомобіля чи автобуса на різноманітних “колдобинах”, ямах чи вибоїнах. За оперативною інформацією нашого інсайдерського джерела відтепер в Державному агентстві автомобільних доріг України (“Укравтодор”) працює людина зі званням капітана, а саме капітан Очевидність! Адже повідомляється, що найгірші дороги наразі у західних регіонах, Миколаївській, Одеській і Харківській областях. Звісно, є ще розірвані мости, поїжені снарядами ділянки шляхів у Донецькій і Луганській області, які лише на цей момент обійдуться в 2 млрд. грн. Хоча напевно що сума буде зростати у геометричній прогресії!

Укравтодор також заявляє, що на 1740 км. доріг заасфальтованого полотна немає взагалі, тому суми для впорядкування таких сполучень будуть значно вищими. Я би додав від себе, що є категорія таких, де покриття поступово зникає… взагалі зникає… можна навіть сказати – з лиця землі, бо іноді і не скажеш, що тут колись лежав асфальт. Максимум тут міг лежати вася.

Також звернули увагу, що на нинішній день ліквідовано 64% проблем, пов’язаних з ямковим ремонтом (хоча навіть у таке невисоке число не дуже віриться), а для вирішення нагальних питань ремонту спрямовано 3 млрд. грн. у цьому році.

Що ж, сподіватимемось, що наші дороги виглядатимуть не так:

погана дорога, фото розбитого шосе, ями

 

 

погана дорога, фото сільської дороги, колія

а так

хороша дорога, фото шосе