Виявляється канадці теж уміють робити спорткари. Ой, трохи помилився, я сказав канадці? Ні, вибачте, мався на увазі канадець Антуан Бессетт. Він колишній автогонщик, і ви напевно здогадуєтеся, в чому він найкраще розбирається… правильно – в автомобілях.

Недовго думаючи, наш герой створює свою компанію Felino і виготовляє унікальний карбоновий спорткар cB7.

фото Felino cB7

То що собою являє автомобіль? Його габаритна довжина становить 4191 міліметр, ширина – 1930 міліметрів, висота – 1143 міліметра, а розмір колісної бази складає 2451 міліметр. Суперкар отримав передньомоторну компоновку, задній привід, карбоновий кузов з відеокамерами замість дзеркалець заднього огляду, регульовану підвіску і восьмициліндровий двигун від Chevrolet Corvette. Важить купе cB7 1135 кілограмів. Розподіл маси по вісях – 50:50.

У моторному відсіку розмістився 6,2-літровий агрегат потужністю 525 кінських сил, що працює в парі з шестиступеневою механічною коробкою передач (опція – секвентальна трансмісія). Крім цього, купе отримавло спортивні сидіння з карбоновими каркасами, шеститочкові ремені безпеки, систему запису телеметрії, а також шестипоршневі гальмівні механізми з 355-міліметровими дисками на передній вісі та чотирипоршневі на задній (як опція, пропонуватимуться гальма з карбон-керамічними дисками). Ціна на автомобіль Felino cB7 складає 100 тисяч канадських доларів (89,5 тисячі доларів США).