Сьогодні знову трошки про автосвіт американців. Але про справжніх американців, таких, якими ми їх звикли бачити у фільмах, наприклад, візьмемо новинку, модель 2015 року, рамний позашляховик GMC Yukon XL Denali.

GMC Yukon XL Denali, 2015

Усім своїм виглядом він ніби хоче розчавити будь-що на своєму шляху

Його шикарний, підкреслено дорогий інтер’єр тішить своїх “мешканців” надзвичайним простором і так званою “повітряністю”, коли не почуваєш себе стиснутим з якогось боку або ж підпертим надійним, але таким незручним, плечем сусіда. Причому такий простір надається на усіх трьох рядах автомобіля. Більше того, на другому можна увімкнути підігрів сидінь, що могло би знадобитися і в наших краях.

GMC Yukon XL Denali, 2015, багажник

Оба задні ряди складаються і лягають в один рівень з підлогою

Авто оснащене велетенським пожирачем палива V8 об’ємом 6,2 л., який є ексклюзивним для лінійки Denali і видає 420 к. с., а також 624 Нм обертового моменту. Мотор поєднаний у пару з 8-ступеневою… АКП звісно. З технічного боку захоплення від їзди за кермом цієї нової машини забезпечує фірмова система Magnetic Ride Control, що дозволяє відчути спортивні реакції, подібні до Chevrolet Corvette, або ж валкі та більш властиві великій машині відгуки.

GMC Yukon XL Denali, 2015, салон

Фактично кожен пасажир має свій особистий простір, до послуг задніх рядів навіть індивідуальні підлокітники

Серед цікавинок в оснащенні можна відзначити сервопривід дверцят багажника, можливість безпровідної зарядки телефону, система подавлювання шумів, 8-дюймовий дисплей і хром-пакет, який особливо видно на решітці радіатора та 20-дюймових колісних дисках. Гарне рішення – висувний поріг для полегшення посадки у високий автомобіль.

GMC Yukon XL Denali, 2015, панель приладів

Традиційно, все дуже монументально, а важіль автомата перенесений за кермо, на колонку

GMC Yukon XL Denali, 2015, двигун

6,2-літрова “вісімка” дозволяє їздити у найрізноманітніших режимах