У фанатів марки Volkswagen нещодавно з’явилася ще одна дата, яку вони обвели на календарі червоним кружечком і яку нетерпляче чекають. Цією датою є початок Лос-Анджелеського автошоу 2016 року, на якому відбудеться презентація нового Фолькса в позашляховому класі!

Volkswagen Teramont, Volkswagen Touareg, TSI, Лос-Анджелеське автошоу

Брутальний Фольксвагенівський стиль вирішили зробити ще брутальнішим

Так, приємне перше знайомство з новинкою – Volkswagen Teramont – відбулося за посередництвом промовідео, у якому автомобіль постав перед глядачами в усій своїй красі.

Про преміальність майбутньої новинки від Volkswagen недвозначно натякають її розмір і місткість, адже далеко не кожен автовиробник на сьогодні має позашляховик довжиною 5 метрів, що може вмістити цілих 7 пасажирів.

Разом із тим капот цього велетня буде ховати далеко не велетенські мотори. Зокрема, наразі їх планується двоє: 2,0-літровий TSI і 3,6-літровий V6. Їхня потужність також не надихає. Перший матиме 238 к. с., що, загалом, нормально для початкової модифікації лінійки преміум-позашляховиків. Ситуацію трохи рятує “шістка” на 280 к. с., що також цілком вистачає для такої машини, однак проблема полягає в тому, що більше моторів для Volkswagen Teramont поки що не пропонують. Можливо, недарма, адже в рамках одного концерну існує ще цілий ряд інших великих позашляховиків, тож правдоподібно намагаються уникнути конкуренції.

Як я уже сказав, покажуть Volkswagen Teramont на Лос-Анджелеському автошоу вже у цьому, 2016, році, а от у продаж автомобіль потрапить не раніше весни 2017 року. Тож чекаємо і слідкуємо, чи стане автомобіль так само популярним, як його, тепер уже молодший, брат Volkswagen Touareg.