Схоже на те, що гарячий південний вітер дійшов з Італії в штаб-квартиру VW, адже у прагматичні голови німців зайшла ідея в черговий раз відродити легендарне ім’я VW Scirocco, що в реальності позначає специфічні середземноморські вітри. Однак новий “вітряний” Volkswagen Scirocco буде не простим, а у зарядженому виконанні. Та ще більше вражає, що цей WV Scirocco матиме електромотор. Принаймні про це повідомив голова відділу нових розробок VW Френк Велш. А пам’ятаєте, як автолюбителі дивувалися, коли серед заряджених авто почали з’являтися дизелі? Схоже, історія йде далі…

VW Scirocco

Незабаром нас чекає поповнення модельного ряду VW у вигляді… електричного Scirocco!

Потужність моторів

Наразі вже відомо, що концерн VW готовий поставити на свій новий VW Scirocco електромотор потужністю 170 к. с. Нічого особливого, скажете ви? А як щодо двох електромоторів на передній і задній вісі сумарною потужністю 300 к. с. у прокачаній модифікації, що більше, ніж у колишнього Scirocco R? Це у новому WV Scirocco вже вражає більше!

VW Scirocco

Потужність прокачаної модифікації складатиме 300 к. с. – це більше, ніж у варіації R колишнього Scirocco з 280 к. с.

Запас ходу

Вже майже традиційно для електромобілів новий VW Scirocco пропонуватиметься з різними за ємністю акумуляторами, що дозволятиме досягнути запасу ходу від… 320 до 600 км.!!! Погодьтеся, це вже показники деяких двигунів внутрішнього згоряння.

VW Scirocco

Коли з’явиться електричний Scirocco наразі невідомо

Передбачається, що новий VW Scirocco має стати збірною солянкою старих WV Scirocco і лінії I. D. електромобілів німецької марки. Що стосується конкретніших строків появи Фольксваген Scirocco, то про них наразі мова не йде…

Нещодавно VW здивував також бюджетною новинкою, яка спершу буде доступна лише для південноамериканського ринку – VW Virtus.