Чи чули Ви колись про Volkswagen Virtus? Скоріше всього ні, але дехто, напевно, вже встиг зайти в Google і з’ясувати, що це бразильська назва нашого Volkswagen Polo. Рестайлінгова версія цього автомобіля у нас з’явилася всього півтора роки тому, а бразильські ЗМІ вже отримали доступ до фотографій абсолютно нового покоління.

VW Virtus, Polo

У новому VW Virtus нескладно вгадати заміну нашому Polo

Відповідно є висока імовірність, що Volkswagen Polo може зовсім скоро потрапити і на наш, український, ринок.

VW Virtus, Polo

Імовірно, Polo скоро потрапить на український ринок

Причому побачити серійну версію автомобіля можна буде вже зовсім скоро – 1 вересня цього року її мають представити широкій громадськості, а на самому бразильському ринку VW Virtus має з’явитися у першому кварталі наступного року.

VW Virtus, Polo

VW Virtus мають представити широкій громадськості вже 1 вересня

VW Virtus має існувати у мінімум двох комплектаціях, які, судячи з доступних фото, зовні відрізнятимуться не сильно. Наприклад, базова версія матиме сталеві 15-дюймові диски і звичайні пофарбовані в колір кузова бампери.

VW-Virtus, Polo

На фото представлений варіант дорожчої комплектації

Натомість версія дорожче, яка попередньо матиме назву Highline, матиме уже 17-дюймові литі диски, а нижня частина бамперів буде оздоблена хромом.

VW Virtus, Polo

А так, судячи з усього, виглядатиме салон найдорожчої версії

Традиційно для VW та й, власне, для багатьох інших автовиробників, новий VW Virtus додатково оснащуватиметься цифровою панеллю приладів, а також просунутою мультимедійною системою.

Які автомобілі VW були презентовані на весняному OldCarLand-2017, можна переглянути в одній з наших попередніх публікацій.