Останнім часом альянс Renault-Nissan тішив нас не лише цікавими новинками, а, зокрема, і екологічними новаціями. Слід визнати, це об’єднання вже міцно займає місце однієї з провідних компаній, які опікуються саме екологічним розвитком людства. Таким чином, не дивно, що альянс Renault-Nissan вступив до Всесвітньої бізнес-ради зі стійкого розвитку (WBCSD), адже однією з підвалин справжньої стійкості та надійності світового устрою є екологічність нашого майбутнього життя. При цьому цілі незмінні й тяжіють до ідеальних показників: нульові викиди в атмосферу, а також нульова смертність на дорогах.

Наразі у згаданій Всесвітній бізнес-раді перебуває близько 200 знаних компаній світового значення.

Хоч автомобільна тематика максимально близька альянсу Renault-Nissan, однак у компанії працюють і над впровадженням різноманітних новацій у всі сфери суспільного життя, зокрема, щоб допомагати автомобілям ставати все безпечнішими, ніж вони є наразі.

Попри неблизьку перспективу досягнення зазначених цілей, Renault-Nissan уже має чим похизуватися. Адже з 2010 року цим учасником ринку реалізовано близько 340 000 автомобілів саме з нульовими викидами в атмосферу. А додайте сюди ще різні інновації, які роблять ДВЗ більш дружніми до природи.

Пітер Баккер, який головує у Всесвітній бізнес-раді (WBCSD), налаштований дуже рішуче і навряд вважає новий статус для Renault-Nissan завершеним етапом або ж легкою прогулянкою. За найближчу мету ставиться створення нових світових стандартів споживання вуглецевого пального всіма виробниками.

В той же час альянс Renault-Nissan та не відмовляється від нових завдань і, більше того, намагатиметься ввести ці стандарти в усіх 200 країнах, де веде свою бізнес-діяльність.

Нагадаємо, альянс Renault-Nissan створено 1999 року і заснований він на стратегічному партнерстві японського та французького виробників. Лише у 2014 р. ними реалізовано понад 8,5 млн. автомобілів у світі, а це приблизно кожне десяте продане авто. Слід додати, що партнерські зв’язки компанія має з іншими автовиробниками: німецьким Daimler, японським Mitsubishi, китайським Dong Feng та індійським Ashok Leyland.

альянс Renault-Nissan, Всесвітня бізнес-рада зі стабільного розвитку WBCSD, Mitsubishi, Daimler, Dong Feng, Ashok Leyland

WBCSD нараховує близько 200 провідних компаній, які дотримуються принципів, визначених цією бізнес-радою

WBCSD об’єднує компанії, які своєю головною метою поставили максимально стабільне майбутнє. що виражатиметься у більшій прибутковості, екологічності, вигоді для акціонерів, навколишнього середовища та суспільства загалом.

Дохід усіх учасників бізнес-ради складає 8,5 трлн. доларів США, штат – 19 млн. людей. При цьому в рамках ради об’єднано також майже 70 бізнес-рад з інших країн, що надає можливість бути в курсі усіх світових тенденцій.

У планах WBCSD створити такі умови, щоб до 2050 р. 9 млрд. людей у світі жили добре, відповідно до екологічних стандартів.