McLaren 720S – як конструктор: немає межі вдосконалень. І мова не про модель з лінійки Speed Champions від Lego Adventure Time. Одне з найвідоміших автоательє Wheelsandmore чудово попрацювало над McLaren 720S. Як кажуть, відтюнінгували по повній, зокрема, збільшили потужність двигуна на 80 кінських сил.

Рівні чіп-тюнінгу McLaren 720S

Як повідомляють конструктори, є дві модифікації:

  • Stage 1;
  • Stage 2.

У першої двигун поповнено на 50 кінських сил та 80 Hм крутного моменту, друга ж покращує двигун уже на 80 кінських сил і 110 Hм моменту.

В основній модифікації McLaren 720S має 720 кінських сил та 770 Hм. Розробники Weelsandmore змогли довести перший показник до 800 к. с. Такого точно не зробиш з Lego minifigures 17 чи перебудовуючи якусь модель із серії Lego Technic 2017 року.

До оновлених модифікацій також входить перепрограмування блоку електронного управління і покращена вихлопна система. Розгін до 100 км./год. цієї крихітки довели до 2,9 с.

Ще одним покращенням від Wheelsandmore стала регульована підвіска з 20 або 21-дюймовими дисками Fiwe, Fork, а також 6Sporz2 із шинами Pirelli. Якщо ж ви немічний бідняк, прогляньте Lego catalog 2017 і спробуйте хоча б придбати щось із Lego 2017, адже цю вже легендарну машину встигли увіковічнити навіть в конструкторі.

Також McLaren активно співпрацює з іншими автовиробниками в питанні доведення до ідеалу їхніх машин. Одним із результатів такої діяльності спільно з Mercedes-Benz стала модель SLR McLaren Stirling Moss, про яку можна почитати тут!