У цьому році ми вже писали про новий для нашого ринку кросовер Zotye Τ600, ба більше, проводили його детальний тест-драйв. Однак китайська компанія не стоїть на місці й створює нові цікаві продукти. Зокрема, сьогодні буде йти мова про черговий кросовер Zotye T700. Так, new-s.com.ua повідомляє про те, що зафіксовані знімки дорожних тестів дослідного зразка в Китаї.

Zotye T700, Zotye T600, Zotye T600 S, Infiniti QX60, Toyota Highlander, Audi Q7, Шанхайський автосалон

Той самий Zotye T600 S, який став передвісником появи дослідної дорожньої версії, зафіксованої фотошпигунами. Як бачимо, можна знайти елементи запозичення у інших світових марок, однак їх не більше тих, які ті самі марки беруть одне в одного

Зовні автівка виглядає як суміш Audi Q7, Infiniti QX60, а також Toyota Highlander. Схоже на те, що Zotye T700 буде продовжувачем концепту, показаного компанією Zotye минулого року на Шанхайському автосалоні. Тоді машина ще називалася Zotye T600 S, що недвозначно натякає на більшу престижність машини порівняно з тим же T600.

Треба визнати, що порівняно з концептом T600 S в дорожньому зразку змінилося небагато, принаймні візуально. Йдеться передусім про бампери і дзеркальця заднього огляду.

Зважаючи на серйозні розміри машини, не викликає подивування і те, що вона повинна вийти у двох варіантах розміщення – 5- і 7-місному.

Немає офіційної інформації і стосовно двигунів нового Zotye T700, але інсайдери повідомляють, що це буде два мотори з турбінами на 1,8 та 2,0 л. потужністю 177 і 220 к. с. Що ж, як на початок досить непогано. Побачимо, чи зможуть українці придбати цю машину в нашій країні з початком її виробництва у Піднебесній. А поки що рекомендуємо переглянути наш тест-драйв Zotye T600, а також відвідати сам автосалон і переконатися на власні очі, який крок уперед зробили китайські автовиробники порівняно зі своїми першими спробами 2005 року.